Bieg Nad Tanwią 2016

Jesteś tutaj: Turystyka Susiec - Imprezy w Gminie Susiec - Bieg Nad Tanwią 2016

Bieg Nad Tanwią 2016

Bieg Nad Tanwią 2016

Imprezy w Gminie Susiec

W dniu 1 maja 2016 r. na stadionie w Suścu odbyły się dwie imprezy sportowe.

9:00 - Sportowa Majówka, w ramach której rozegrano:

I. zawody biegowe dla dzieci od "zerówki" do klasy III gimnazjum

  • Dziewczynki            klasa 0-I,                  szk. podst.    na dystansie:           100 m
  1. Natalia Pogudz                 Szkoła Podstawowa  w Suścu
  2. Julia Lipian                       Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabowicy
  3. Oliwia Zawiślak                 Szkoła Podstawowa  w Suścu
  • Chłopcy                  klasa 0-I                   szk. podst.    na dystansie:           200 m
  1. Karol Korkosz                 Szkoła Podstawowa  w Suścu
  2. Michał Gałan                    Szkoła Podstawowa  w Suścu
  3. Oskar Mazur                    Szkoła Podstawowa  w Suścu
  • Dziewczynki            klasa II-III,                 szk. podst.    na dystansie:           200 m
  1. Sandra Kołodziejczyk         Szkoła Podstawowa  w Suścu
  2. Paulina Kołodziejczyk         Szkoła Podstawowa w Majdanie Sop. Pierwszym
  3. Kamila Ostasz                   Szkoła Podstawowa w Majdanie Sop. Pierwszym
  • chłopcy                   klasa II-III,                 szk. podst.    na dystansie:          400 m
  1. Kacper Herda                   Szkoła Podstawowa  w Suścu
  2. Nikodem Hurkała               Szkoła Podstawowa w Majdanie Sop. Pierwszym
  3. Kamil Gałan                      Szkoła Podstawowa  w Suścu
  • Dziewczynki             klasa IV-VI,                szk. podst.    na dystansie:          600 m
  1. Monika Kołodziejczyk         Szkoła Podstawowa w Majdanie Sop. Pierwszym
  2. Patrycja Bondyra               Szkoła Podstawowa  w Suścu
  3. Katarzyna Jasina               Szkoła Podstawowa w Majdanie Sop. Pierwszym
  • chłopcy                    klasa IV-VI,               szk. podst.    na dystansie:           800 m
  1. Jonatan Buczek                 Szkoła Podstawowa w Majdanie Sop. Pierwszym
  2. Damian Sitarczyk              Szkoła Podstawowa  w Łosińcu
  3. Krystian Lipian                  Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Grabowicy
  • Dziewczynki               klasa I-III                gimnazjum,  na dystansie:            1000 m
  1. Sylwia Bondyra                 Gimnazjum Publiczne w Suścu
  2. Paulina Mazur                   Gimnazjum w Majdanie Sop. Pierwszym
  3. Agata Murzacz                  Gimnazjum w Majdanie Sop. Pierwszym
  • Chłopcy                     klasa I-III               gimnazjum,  na dystansie:             1200 m
  1. Wociech Mazurek              Gimnazjum w Majdanie Sop. Pierwszym
  2.  Jakub Pyda                      Gimnazjum Publiczne w Suścu
  3.  Kacper Janiuk                   Gimnazjum w Majdanie Sop. Pierwszym

 

II. sztafeta biegowa - uczestnikami byli wychowankowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Grabowicy

Pierwsze miejsce sztafeta w składzie: Agata Kozyra i Krzysztof Małka

Drugie miejsce sztafeta w składzie: Elżbieta Burak i Paweł Myszkowski

III. mecz piłki nożnej pomiędzy rodzicami i dziećmi (zwyciężyli rodzice 5:3)

 

oraz o 13:00 - Bieg Nad Tanwią na 10 km i Marsz Nordic Walking na tej samej trasie.

Wyniki biegu i marszu  przedstawiamy poniżej:

Wyniki Biegu nad Tanwią i Marszu Nordic Walking Nad Tanwią

Wyniki Open Biegu nad Tanwią i Marszu Nordic Walking Nad Tanwią

[GALERIA ZDJĘĆ]  fot. Piotr Najda


Wygenerowano w sekund: 0.04 | 272,218 unikalne wizyty