"BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 29 kwietnia 2018 r.

Jesteś tutaj: Turystyka Susiec - Wydarzenia w Gminie Susiec - "BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 29 kwietnia 2018 r.

"BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 29 kwietnia 2018 r.

"BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 29 kwietnia 2018 r.

Wydarzenia w Gminie Susiec

"BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 29 kwietnia 2018 r.

W dniu 29 kwietnia 2018 r. w Suścu w ramach imprezy "Jarmark Susiecki" zostanie przeprowadzony:

  • bieg na dystansie 10 km
  • marsz Nordic Walking na dystansie 10 km

Zawody odbędą się ze wspólnego startu o godz. 12:00.

Trasa  (https://www.traseo.pl/trasa/iv-bieg-nad-tanwia-2-aa8-1) ze startem z placu koło Gminnego Ośrodka Kultury w Suścy, przy ul. Tomaszowskiej 100, biegnie lasami z metą w miejscu startu. Miejsce rozegrania zawodów,  zostało zmienione (17.04.2018 r.) w stosunku do planowanego, ze względu na prace remontowe płyty stadionu.

Poza krótkim odcinkiem startu i dobiegu do mety o podłożu:  30 m płytka chodnikowa, 50 m asfalt i 150 m szuter cała trasa prowadzi drogami bitymi, miejscami piaszczystymi.

Zarówno bieg jak i marsz Nordic Walking zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla kobiet i trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn.

Zawodnicy biorący udział w marszu Nordic Walking wystartują tuż za biegaczami.

W biegu mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia, a w marszu Nordic Walking od 12 roku życia.

Zasady uczestnictwa, sposób zgłaszania, wielkość opłaty startowej, nagrody i pozostałe postanowienia regulaminu „Biegu nad Tanwią” obowiązują zarówno biegaczy jak i chodziarzy.

Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają okolicznościowy, odlewany medal.

Medal 1 Medal 2

Zwycięzcom wszystkich kategorii (miejsca I-III, oraz w kategorii open) zostaną wręczone puchary, medale i dyplomy. Dekoracja nastąpi na scenie „Jarmarku Susieckiego”, w parku k. stacji PKP, przy ul. Kolejowej, o godz. 14:00.

Zapisy można dokonywać na stronie www.pomiaryczasu.pl, wpisując się w terminie do 26 kwietnia 2018 r. pod pozycją:
-  IV Bieg nad Tanwią - Bieg 10 km_2018
lub
-  IV Bieg nad Tanwią - Nordic Walking 10 km_2018.

UWAGA!

Łączna ilość zawodników w biegu i marszu Nordic Walking, ograniczona do 250 osób. Po zamknięciu elektronicznego zapisu zostanie utworzona możliwośc zapisu na listę rezerwową. Lista będzie tworzona w kolejności napływu zgłoszeń. Zapisy na nią można będzie dokonać wysyłając na adres  it@susiec.pl mail z treścią:

"Bieg Nad Tanwią" - bieg na 10 km        lub         "Bieg Nad Tanwią"- Nordic Walking na 10 km,          imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy, rok urodzenia.

Lista zawodników zapisanych elektronicznie oraz lista rezerwowa  zostanie wywieszona przed startem zawodów. Zawodnicy z listy rezerwowej będą mogli być dopuszczeni do biegu w kolejności dokonania zgłoszeń na it@susiec.pl pod warunkiem dokonania opłaty startowej w biurze zawodów.

Gdy przed startem, liczba  obecnych zawodników z listy elektronicznej (z udokumentowaną opłatą startową) i z listy  rezerwowej przekroczy liczbę 250 zawodników,  zawodnicy z listy rezerwowej znajdujący się  na  251 miejscu i dalej  będą dopuszczeni do biegu, bedą ubezpieczeni, ale nie otrzymają pakietu startowego, ani medalu po zakończeniu biegu. Nie mogą oni  też zostać zwycięzcami, nawet w przypadku uzyskania najlepszych czasów biegu/marszu.

W przypadku gdy zawodnik z listy rezerwowej dokona opłaty startowej i znajdzie się na 251 pozycji startowej, bądź dalszej, może zrezygnować z biegu/marszu i wystąpić o zwrot opłaty startowej,  składając pisemną prośbą w biurze zawodów z podaniem danych do dokonania zwrotu.

Zawodnicy niepełnoletni przy zapisie w Biurze Zawodów winni posiadać formularz podpisany własnoręcznie przez rodzica lub opiekuna.

Pliki do pobrania:

Kontakt:
e-mail: it@susiec.pl
tel. 84 6654893 w. 24,  84 6654410 w 22,  531-475-652

W sprawach technicznych dotyczących procesu zapisów  biuro@pomiaryczasu.pl

Wygenerowano w sekund: 0.04 | 663,494 unikalne wizyty