Zapisy na Bieg Nad Tanwią

Jesteś tutaj: Turystyka Susiec - Wydarzenia w Gminie Susiec - Zapisy na Bieg Nad Tanwią

Zapisy na Bieg Nad Tanwią

Zapisy na Bieg Nad Tanwią

Wydarzenia w Gminie Susiec

Zapisy na Bieg Nad Tanwią

Informujemy że zapisy on-line na imprezę sportową pn. „Bieg Nad Tanwią”, która odbędzie się 29.04.2018 r. w Suścu zostały już zamknięte. Aktualnie tworzona jest lista rezerwowa.

Zapisy na nią można będzie dokonać wysyłając na adres it@susiec.pl mail z treścią: "Bieg Nad Tanwią" - bieg na 10 km lub "Bieg Nad Tanwią"- Nordic Walking na 10km, imię i nazwisko, telefon kontaktowy, rok urodzenia.
Lista zawodników zapisanych elektronicznie oraz lista rezerwowa zostanie wywieszona przed startem zawodów.

Zawodnicy z listy rezerwowej będą mogli być dopuszczeni do biegu w kolejności dokonania zgłoszeń na it@susiec.pl pod warunkiem dokonania opłaty startowej na konto podane w regulaminie http://turystyka.susiec.pl/downloads/regulamin_iv_biegu_nad_tanwi_2018.pdf , lub w biurze zawodów.

Gdy przed startem, liczba obecnych zawodników z listy elektronicznej (z udokumentowaną opłatą startową) i z listy rezerwowej przekroczy liczbę 250 zawodników, zawodnicy z listy rezerwowej znajdujący się na 251 miejscu i dalej będą mogli być dopuszczeni do biegu, będą też ubezpieczeni, ale nie otrzymają pakietu startowego, ani medalu po zakończeniu biegu. Nie mogą oni też zostać zwycięzcami, nawet w przypadku uzyskania najlepszych czasów biegu/marszu.

W przypadku gdy zawodnik z listy rezerwowej dokona opłaty startowej i znajdzie się na 251 pozycji startowej, bądź dalszej, może zrezygnować z biegu/marszu i wystąpić o zwrot opłaty startowej, składając pisemną prośbę w biurze zawodów z podaniem danych do dokonania zwrotu.

Mam nadzieję że pogoda dopisze, a jeśli nie, to jestem przekonany że krajobrazy Gminy Susiec i wiosenna aura zrekompensują Państwu wszystkie, ewentualne niedogodności.

Życzę słońca i wygranej.

Wójt Gminy Susiec
Zbigniew Naklicki

Wygenerowano w sekund: 0.03 | 688,298 unikalne wizyty